Whatsapp
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Taş halı, sağlam ve uzun ömürlü  bir zemin kaplama türüdür. Kolay kolay kırılma, çatlama, kopma olmaz. Ancak kullanım koşullarına bağlı olarak veya herhangi bir sebeple kesmek yada kırmak gerektiğinde tamiri çok basittir. Kolayca ek yapılabilir.

Firmamız, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak doğru bir şekilde uyguladığı Taş halı uygulamaları ile  müşterilerine uzun ömürlü bir çözüm sunmaktadır.

 

Taş halı uygulaması kabaca, doğal taşların özel  işlemlerden geçirildikten sonra epoksi veya poliüretan bir bağlayıcı ile karıştırılıp zemine uygulanmasıdır. Doğal taşların özel makinelerde kesilmesi, tanburlanması ve daha sonra birleştirilmesiyle ortaya çıkar. Bu sayede, doğal taşların dayanıklılığı ve estetiği, Taş halının avantajları arasında yer alır. 

Taş halı uygulamaları için bizimle iletişime geçin ve siz de ev veya iş yerinizde bu şık zemin kaplamasının keyfini çıkarın.

İzamax Yapı olarak, sadece doğal renkler kullanıyoruz. Yani taşları kendi doğal renkleri ile kullanıyoruz. Böyle olunca 5-6  sınırlı renk seçeneği oluyor. Firma olarak boyalı taş kullanmıyoruz. Bunun nedeni ise zamanla güneşten boyaların solması, çıkması, dökülmesidir.

Doğal renkler kullanıldığında, daha canlı ve estetik bir görünüm olacağı gibi çokta uzun ömürlü olacaktır.

Çok sık karşılaştığımız bir soru bu. Taş halı uygulaması zemin sektöründeki en zor ve aşamalı uygulamalardan biridir. Gerekli bilgi, tecrübe ve ustalık olmadan yapabilmek imkansızdır. Bu yüzden profesyonel bir uzman ekip olmadan yapılamaz.